Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PYTANIE Buty feniksa z 500pż czy kozaki z 1,5k pż


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co wybrać (gram na pl'u i te butki są przejściowe):

Buty feniksa +4 z 500pż czy kozaki z 1,5k pż (kozaki mają aktualnie nie potrzebny bon, a fenki mają 5-6% blok ciosu)

 

Mam 75 lvl i jak na razie dobiajm skille i chcę w między czasie expić w v2 (nie daję jescze rady na cały spot),a przynjamniej nie dawąłem, bo wbiłem około o 5 poziomu silengo ciała ;p i biologa zaliczyłem.

Opublikowano

dokladnie lepsze kozaki 1,5 k pz, bo te 5 na blok to nie odczujesz

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

Bierz kozaki, nie opłacałoby ci się ulepszać tych fenków i tak a na +4 to tego bloku dużo nie ma.

cg4h.png


Obecnie gram na prywatnym serwerze World of Warcraft - Sunwell.pl


Opublikowano

Weź kozaki bo HP Ci się bardziej przyda niż te 3 czy tam 4% bloku.

Skoro masz 75 to idz do groty i tam na pewno przyda Ci się bon na strzały z kozaków ;)

HBV27j.png

Opublikowano

Moim zdaniem kozaki, sam je bym wybrał.

"Respect must be earned. One wrong move and you're dead."

Opublikowano

Ja na twoim, miejscu brałbym kozaki...

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

KtoS z @up pisał żebym wziął kzoaki (obie pary butów już posiadam dlatego pytam, później zamierzam kupić kozaki 5x bon 2k hp) ale jako, że jestem jak na razie bardzo słaby to nei dam rade w grocie expić, nawet broni nie mam (parta +7) wszystko idzie na ku (umiej, poli, sun-zi, ku dla buffa itp.)

 

A kozaczki są +0 :)

Leżały sobie na ziemi to je podniosłem dropkiem (Kocham botki) :)

Opublikowano

@up doczytaj najpierw moje posty dopiero pisz, bo pisałem na + ile są ^^

 

A tak btw. 5% to rzeczywiście mało ale dochodzi do tego %'enty z hełmu (około 8%?) to jak? nadal kozy?

Bywalec
Opublikowano

@up doczytaj najpierw moje posty dopiero pisz, bo pisałem na + ile są ^^

 

A tak btw. 5% to rzeczywiście mało ale dochodzi do tego %'enty z hełmu (około 8%?) to jak? nadal kozy?

Tak,dalej Skórzane Kozaki, one są bardziej uniwersalne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...